iconDiagnostyka ukrПроведемо аналіз Вашого бізнесу, згідно Ваших даних (сайт,соціальні мережі). Вкажемо на помилки та порекомендуємо шляхи їх подолання.

Індивідуальне навчання. 

Ціна 13.500 грн

Ви придбали тренінг «Діагностика + лікування Вашого бізнесу». Для більш точного аналізу вашого бізнесу надішліть будь-ласка Ваші данні нам на електронну пошту (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.):

 •  Прізвище, Ім’я, По-батькові. 
 •  Адреса сайту та електронна адреса.
 •  Телефон.
 •  Skype.
 •  Адреса соціальних мереж.

 

ДІАГНОЗТИКА І ЛІКУВАННЯ ВАШОГОБІЗНЕСУ

Крім того, що я приватний підприємець, я  лікар гінеколог. І коли до мене приходить пацієнт – я запитую – що болить, коли почались болі, яка температура? В бізнесі – так само. Коли ми уважно – проаналізуємо наш бізнес – ми поставимо діагноз, а правильний діагноз – це вже половина лікування. Бо якщо усунути причину – симптоми щезають. Як оцінити Ваш бізнес? Що потрібно враховувати. Ми це то – що показуємо на сайті та соціальних мережах .

 1. Проаналізуйте соціальні мережі і повикидайте все лишнє. Йдеться про не професійні та не якісні фото. Фото, без подачі, особливо дивно дивись сукні виробників біля штучних квітів, дверей, та ін… Подача матеріалу має бути якісна!
 2. Добавте трішки – Вашого життя – фото виробництва, чи салону, будні. Людям цікаво буде з Вами познайомитись і розуміти, що Ви така ж людина.
 3. Добавте відгуки найбільш задоволених клієнтів.
 4. Зніміть ролик – про салон, чи виробництво. Покажіть і розкажіть чим Ви займаєтесь, в якому місці, кого обслуговуєте, чому це робите, чому клієнт має віддати Вам перевагу! Деколи набагато краще раз показати, аніж багато говорити. Ваші переваги, досягнення, Ваші ціни – при перегляді людям має бути зрозуміло хто Ви і що робите. Ми по натурі ліниві і деколи людям набагато краще – раз показати, аніж багато говорити!
 5. Проведіть аналіз сайту! Має бути зрозуміло чим Ви займаєтесь, де знаходитесь, назва, логотип, корпоративні кольори. Має бути адрес, номер, пошта.

 На сайті мають бути Ваші роботи та відгуки. Це як в студентів. Спочатку – він на залікову, а потім залікова на нього! Працюючи і маючи, що показати Ви говорите клієнтам – з нашими роботами Ви можете ознайомитися на сайті. Вам не треба дві години доказувати – хто ВИ, на відміну від початківців.

Початківцям – треба довести, що Ви молоді, але з такою енергією і бажанням до роботи – що ми для Вас зробимо роботу найкраще! Бо більше ніж ціна – важливо – щоб Ви були задоволені! Каталоги – мають бути. Для салонів – Наші наречені. Як до нас добратись та графік роботи для наречених є важливі! Ми наприклад працюємо – виключно – за попереднім записом. САМЕ ОСНОВНЕ – ЩО ПОКАЖЕТЕ – ТАК і будете продавати, такі клієнти і прийдуть.

Не можна дати дешеву подачу і дорого продати! І не завжди обов’язково їхати пів Світу – дорогий фотограф дасть гарні фото! Обирайте спеціалістів! Всі старі фото та архіви треба повикидати  усім!   Це дуже важливо! Як у хворобі – усунули причину і добавили лікування – а це класні фото та відео, КЛАСНІ і ЯКІСНІ. Додали вітамінів – а це відгуки про Вашу роботу. Додали антибіотик – а це чіткі каталоги, з асортиментом. Добавили фати – а це фізіотерапія. Бо правильний бізнес – це зрозумілий бізнес, сучасний і стильний. Який показує роботи і гордиться ними! Хай Ваш бізнес буде завжди здоровий і процвітаючий!   

Рекомендована література:

БрайанТрейсі «Психологія продаж», Іван Севостьянов «999 способів збільшення ваших продажів в інтернеті і не тільки», Джо Джирард «Як укласти будь-яку угоду», Роджер Дулі «НейроМаркетинг. Як впливати на підсвідомість споживача», Джон Кехо «Підсвідомість може все», С. Єфремов, О. Максюта «99 секретів успішного бізнесу», Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайєр Хенссон «REWORK», Валерій Синельников «Щеплення від стресу».

 

У наступних тренінгах ми розкажемо:

 • Як вивести весільний салон в ТОПи.
 • Весільний бізнес для початківців.
 • Продажі – загальні питання.
 • Ідеальна продажа.
 • Персонал.
 • Як збільшити продажі.
 • Помилки виробників з точки зору реалізаторів.
 • VIP – клієнт.
 • Найбільші помилки весільного бізнесу.
 • Як закрити зиму.

Гарного Вам дня! Успіху та віри у Ваших починаннях! БУДЬТЕ КРАЩИМИ!

 

Замовити тренінг

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Вкажіть символи, зображені на малюнку
Invalid Input